Slide background
Slide background
Slide background

LEX dla Ciebie

Wybierz branżę, w której się specjalizujesz.
My zaoferujemy Ci dedykowane serwisy informacji prawnej i biznesowej.


Od wielu lat oferujemy najwyższej klasy, nowoczesne narzędzia i rozwiązania dla prawników oraz specjalistów z zakresu prawa, podatków, biznesu, edukacji, opieki zdrowotnej, a także administracji państwowej i samorządowej. Wspieramy ich w podejmowaniu kluczowych decyzji, aby mogli działać pewnie i bez żadnych obaw.
 • 404

  404 Strona pod tym adresem nie istnieje. Spróbuj jej poszukać ze strony głównej LEX.pl. Przekierowuję na LEX.pl ... setTimeout(function(){ window.location.replace("https://www.lex.pl/") }, 3000);

 • SZCZEGÓLNIE POLECAMY

  Serwis Informacji Prawnej LEX

  Serwis LEX gwarantuje dostęp najbardziej wiarygodnego i aktualnego żródła informacji prawnej. LEX dostępny jest w trzech wersjach: Omega, Sigma, Gamma.

 • LEX Monografie

  LEX Monografie to ponad 1 300 znanych i cenionych Monografii wydawnictw Wolters Kluwer i LexisNexis. To największy wybór publikacji zapewniający praktyczne podejście, pomoc merytoryczną w rozwiązaniu problemów prawnych, cenione autorytety.

 • LEX Komentarze

  LEX Komentarze to niezbędnik każdego profesjonalisty branży prawniczej. To dostęp do ponad 2 100 komentarzy do najważniejszych ustaw z jedynymi na rynku aktualizowanymi w trybie kwartalnym komentarzami autorskimi do KPC, KPK, KPA, KP, KSH, przejrzyście i wygodnie zaprezentowanych w podziale na 4 moduły tematyczne dedykowane konkretnym dziedzinom prawa.

 • LEX Navigator

  LEX Navigator to linia specjalistycznych narzędzi prezentujących czynności procesowe w formie przejrzystych diagramów. Schematy pokazują różne scenariusze przebiegu danego postępowania, terminy do dokonania określonych czynności, potencjalne reakcje innych uczestników postępowania.

 • LEX Ochrona Zdrowia

  LEX Ochrona Zdrowia to przydatne narzędzie pracy menedżerów zarządzających zakładami opieki zdrowotnej i prawników specjalizujących się w prawie ochrony zdrowia.

 • LEX Banki

  LEX Banki to profesjonalny program skierowany do banków, instytucji finansowych, biur prawnych w bankach i instytucjach finansowych, doradców finansowych, prawników oraz specjalistów-bankowców.

 • LEX Zamówienia Publiczne

  LEX Zamówienia Publiczne to unikatowa na rynku, kompleksowa baza informacji z zakresu prawa zamówień publicznych. Stanowi praktyczne narzędzie pracy dla specjalistów realizujących procedury zamówień publicznych w administracji rządowej, samorządowej i u wykonawców.

 • LEX Samorząd Terytorialny

  LEX Samorząd Terytorialny to niezastąpione źródło wiedzy dla każdego pracownika samorządowego. Bogata baza materiałów autorskich oferuje praktyczne rozwiązania problemów dotyczących funkcjonowania j.s.t., a intuicyjne metody wyszukiwania i pracy z dokumentami skracają czas potrzebny na załatwienie danej sprawy.

 • LEX Windykacje

  LEX Windykacje to unikatowa na rynku, kompleksowa baza informacji z zakresu windykacji należności, obejmująca płaszczyznę cywilną, podatkową i karną. Stanowi narzędzie pracy prawników nadzorujących proces windykacji, specjalistów ds. windykacji...

 • LEX Informator Prawno-Gospodarczy

  LEX Informator Prawno-Gospodarczy to kompleksowe rozwiązanie wspierające analizę sytuacji biznesowej kontrahentów.